Biz Kimiz?

Dijiklinik.com bireylere günlük yaşamlarında yaşadıkları psikolojik rahatsızlıklar ve baş etmekte güçlük çektikleri zorluklar için yardımcı olma amacıyla kurulmuş bir online terapi platformudur.

Oluşturduğumuz bu online terapi ağı sayesinde kendi psikoloğunuzu çalıştıkları uzmanlık alanlarına göre özgürce seçebiilir, onlarla çevrimiçi terapi seansları gerçekleştirerek online psikolojik destek alabilirsiniz.

Online psikolojik destek almanın amaca yönelik, pratik ve hızlı terapi avantajını sizlerle buluşturuyoruz.

Uzmanlık Alanlarımız

1000+ Saat

Deneyimli Psikologlar

90

Başlayan Fiyatlar

5000+

Mutlu Müşteri

500+

Yorum


Uygun & Ekonomik

Online terapi pratik ve kolayca ulaşılabilir olması ile birlikte yüzyüze terapilere göre çok daha uygun fiyatlıdır. Online terapilerin, işe yararlığı ve faydalarına dair her geçen gün yeni araştırmalar yapılıyor. Yüzyüze terapiler kadar güvenli ve işe yarar olan online terapiler, daha pratik olmaları sebebiyle kalitesini korurken yüzyüze terapilerden daha ekonomik fiyatlarla gerçekleşiyor.


Güvenli Psikoterapi

Çevrimiçi (online) terapi hem pratik hem de güvenli olmasıyla öne çıkıyor. Paylaştığınız bilgiler sadece psikoloğunuz ve sizin aranızda kalıyor ve başka kimse ile paylaşılmıyor. Gizlilik ilkesi ile gerçekleşen online terapilerde anlattıklarınızın kimse ile paylaşılmayacağının rahatlığı ile psiklojik destek alabilirsiniz.